Ubytování
v Třebíči

Hotel Kocour

Nedávno zrekonstruovaná budova Hotelu Kocour vám nabízí pohodlný pobyt v nově zařízených pokojích. Jeho poloha přímo v židovské čtvrti vám umožní procházet se blízkými úzkými uličkami a průchody, které se datují do středověku. Součástí hotelu je také restaurace.

4

Hotel Černý orel

Hotel a apartmány Černý orel se nacházejí 2 minuty chůze do židovské čtvrti. Nabízí příjemné moderní ubytování. Hotel má také pizzerii, wellness a fitness centrum. Nachází se nedaleko náměstí.

4

Apartmán U Židovské brány

Útulný apartmán přímo u vstupu do židovské čtvrti. Nabízí plně vybavenou kuchyni s jídelnou, ložnici a obývací pokoj. Apartmán je určen pro 2-4 osoby. V přízemí domu je kavárna.

3

Hotel Joseph

Hotel Joseph 1699 se nachází přímo v židovské čtvrti. Nabízí originální ubytovaní v prostorách původních židovských domů, které byly přestavěny na luxusní a moderně zařízený hotel.

4

Apartmán Ifre

Luxusní apartmán se nachází v srdci židovského města v jednom z židovských domů. Nabízí komforní ubytování, wellness, vinný sklep a romantické venkovní posezení. Apartmán je určen pro 4 osoby a vínný sklep až pro 30.

4

Poznejte Třebíč z jiného ůhlu